top of page

HISTORIE

NAŠE SPOLEČNÁ CESTA ZAČALA  V ROKU 2015 SPOJENÍM NĚKOLIKA PROFESIONÁLŮ AKO REAKCE NA POPTÁVKU PO KVALITNÍ PROJEKČNÍ KANCELÁŘI V ČESKE. SLOVENSKÉ A POLSKÉ REPUBLICE.  MSM PROJECT S.R.O.  JE NOVÝM SVĚTLEM VE VÍRU STAVEBNICTVÍ, KTERÉ VŠAK STOJÍ NA PEVNÉM PROFESIONÁLNÍM ZÁKLADU.  

NÁŠ TÝM

VYTVOŘILI JSME PRO VÁS MEZINÁRODNÍ TÝM SPECIALISTŮ. KAŽDÝ MÁ VÍCE JAK 20-TI LETOU PRAXI V OBLASTI PROJEKČNÍCH SLUŽEB. JSME ČLENY NĚKOLIKA KOMOR AUTORIZOVANÝCH INŽENÝRŮ A MÁME AJ OPRÁVNĚNÍ NA EXKLUZIVNÍ SLUŽBY, OD STAVEBNÍCH A AUTORSKÝCH DOZORŮ, BEZPEČNOSTÍCH AUDITŮ PROJEKTŮ AŽ PO FUNKCI HLAVNÍHO INŽENÝRA PROJEKTU (HIP) U VELKÝCH STAVEB. KVALIFIKACE NAŠEHO TÝMU JE TOU NEJVYŠŠÍ, JAKOU JE MOŽNÉ DOSÁHNOUT VE STŘEDNÍ EVROPĚ.

VIZE

NAŠE VIZE BYL DŮVOD ZALOŽENÍ MSM PROJECT S.R.O. DÍKY NAŠÍ VYSOKÉ KVALIFIKACI A REFERENCÍM NAŠEHO TÝMU CHCEME I NADÁLE POSKYTOVAT NAŠE SLUŽBY NA NEJVYŠŠÍ PROFESIONÁLNÍ ÚROVNI, TRANPARENTNĚ A EKOLOGICKY. STOJÍME SI ZA KVALITOU NAŠÍ PRÁCE A UVĚDOMUJEME SI NAŠÍ ODPOVĚDNOST VŮČI SPOLEČNOSTI. PROTOŽE PRÁVĚ  SPOLEČNOST PŘICHÁZÍ S MYŠLENKAMI, KTERÉ POMÁHAME SPÁJET S REALITOU, KDY VYTVOŘENÍ KVALITNÍHO PROJEKTU JE JEDNÍM Z PRVNÍCH KRŮČKŮ K VYTVOŘENÍ NOVÉ REALITY.

bottom of page